Homepage

košík 0 Kč

Kategorie

ZNAČKY

Facebook

Značky

Home / Značky

Zpět

Double Up wakeboards

Nespočet hodin bylo vynaloženo za lodí a vlecích na celém světě pro testování a ladění každé funkce v každém jednotlivém výrobku, abychom se ujistili , že splňují přísné normy . To vše je v naší DNA již od roku 1996 kdy stále hledáme výzvy, posunujeme hranice a snažíme se přinést nejnovější inovace. Snažíme se vyrábět prostě skvělé produkty, což by bez našich jezdců nebylo možné. Tenhle team posunuje hranice nejen svých schopností den po dni, ale i produkty tím správným směrem. Zapomeňte na všechno ostatní a užijte si krásné dny na vodě a všeho kolem. Freeriding je jádro sportu , a to, co žijeme.
DUP - Double Up wakeboards . Kings of Freeride od roku 1996 !

 

Vampire Boards

Je kultovní něměcká firma zabívající se výrobou vysoce kvalitních, ručně vyráběných wakeboardů od roku 2005. Vampire Boards má tolik důvěry ve své precizně ručně dělané jádra, unikátní jib base a vysoce odolné hrany, že poskytuje 2 letou záruku na jakékoliv poškození jádra desky. "Hand made in Germany" 

 

GLIDESOUL

Dámské originální,prémiové a velice kvalitní neopreny, vesty, plavky a nově i vybavení na jogu.

GlideSoul ™ (est.2013) navrhuje, vyrábí a prodává dámské oblečení a doplňky pro sport a aktivní životní styl. GlideSoul je pro ženy, které jsou originální, aktivní, chtějí být sexy a samy sebou při jakékoli činnosti.


Soöruz

Rider's Vision - Soöruz je špičkový francouzský výrobce technického oblečení, neoprenů, vest, plavek, oblečení a dalších věcí pro Wakeboarding, Surf, Windsurf a Kitesurf se sídlem v La Rochelle od roku 1999.


Fattitesi Wakeskate

Wakeskate vyráběné ručně v Italy (Lago di Garda) 
Jména Tim van Dortmont Maurizio Marassi Hanno Bimberg a další, mluví za vše.
arrowup